Меню
Особистий кабінет
Посміхнись
Закрити
Оновити
UA

Лікування Гепатиту С до повного одужання за 2 тижні

Останнє оновлення: 19.10.2021
ВІДГУКИ

 

Після того, як зупинилося серце Олександра Олексійовича Шалімова, зупинилася також і велика кільість проектів, що існували завдяки його особистій підтримці.

 

Хто знає про те, що на базі Національного інституту хірургії і трансплантології ім. А.А. Шалімова НАМН України, одним із співзасновників інституту Медведцкім Євгеном Болеславович спільно з доктором технічних наук Пасічним Сергієм Віталійовичем була розроблена схема лікування вірусного гепатиту С (патент № 83468), що призводить до повного одужання від захворювання у абсолютної більшості пацієнтів ?

 

Люди, вилікувані за методикою Медведцького-Пасічного 20 років тому, до цих пір здорові. Клініко-лабораторна ремісія протягом такого тривалого часу вказує на їх повне одужання.

 

Для відновлення проекту необхідно на пів року гарантувати виплату зарплати науковому і медичному персоналу, а також сплатити за оренду приміщень, необхідних для встановлення обладнання та проведення сеансів лікування.

 

Нашій владі байдужа доля людей, хворих Гепатитом С, тому розраховувати на держ. фінансування не доводиться. При цьому ми вирішили відмовитися від залучення інвесторів, які прагнуть нажитися на проекті, тому звертаємося за допомогою до людей, зацікавлених в популяризації загальнодоступного способу лікування Гепатиту С до повного одужання.

 

У разі успішного запуску проекту, на його базі стане можливим проведення досліджень по зміні схеми лікування Гепатиту С методом спрямованого транспорту, під потреби лікування тромбоемболії легеневої артерії (ТЕЛА), при ураженні вірусними інфекціями (лікування COVID-19).

 

 

Реквізити для фінансової допомоги:

 

назва банку:

АТ КБ "Приватбанк"

 

номер карти: 

4246 0010 0254 6442

 

рахунок:

UA893052990000026008041606383

 

отримувач:

БОБФ "Інтелектуальне передбачення"

 

код ЄДРПОУ отримувача:

44191130

 

призначення платежу:

гепатит с 

 

Звітність щодо виконаних робіт та цільового розподілу коштів знаходиться у відповідному розділі.    

 


Медведцький Євгеній Белославович

Хірург, доктор медичних наук, професор. Один із співзасновників Національного інституту хірургії і трансплантології ім. О.О. Шалімова НАМН України.

 

Основні напрямки досліджень: вивчення патогенезу та проблем діагностики захворювань печінки, підшлункової залози та жовчовивідних шляхів, розробка методів спрямованого транспорту лікарських засобів.

 

Патенти: Спосіб моделювання панкреонекрозу (патент № 63226), Спосіб місцевого лікування венозних трофічних виразок (патент № 79462), Спосіб прогнозування інфекційних ускладнень, що виникають на фоні лікування (патент № 44070), Спосіб отримання еритроцитарних тіней для лікування запальних процесів у хворих з контамінаційною інфекцією та віл-інфікованих (патент № 24587), Спосіб суперселективної катетеризації артерій підшлункової залози у собак (патент № 49570),  Спосіб діагностики інфекції шлунково-кишкового тракту, викликаної helicobacter pylori (патент № 42200).

 


Пасічний Сергій Віталійович

Доктор технічних наук, професор.

 

Основні напрямки досліджень: ендопротезування, онкологія печінки, розробка методів спрямованого транспорту лікарських засобів, радіоактивність.

 

Патенти: Спосіб лікування хронічного вірусного гепатиту с (патент № 83468), Спосіб профілактики і лікування слухових, вестибулярних і рухових порушень з використанням пристрою-трубок силоксанових для калоричної вестибулярної стимуляції та дигідрокверцитину (патент № 106455), Пристрій для калоричної вестибулярної стимуляції (патент № 103268), Пристрій для лакримальної інтубації (патент № 89584), Спосіб очищення, дезінфекції і стерилізації ендоскопів та медичного інструментарію та установка для його здійснення “нерпа” (патент № 77051), Світловод для ендоваскулярної хірургії (патент № 67273), Носовий сплінт (патент № 52805), Пристрій для фіксації стінок лобної і верхньощелепної пазух (патент № 30432), Пристрій для пролонгованої балонної дилатації стравоходу (патент № 80458), Спосіб лікування кровотечі в стравоході, шлунку та дванацятипалій кишці (патент № 24675), Спосіб рентгенохірургічного лікування артеріовенозної ангіодисплазії кінцівок (патент № 15070), Спосіб комплексної регіонарної хронометрованої хіміотерапії злоякісних пухлин (патент № 75858), Кава-фільтр “восьминіг” (патент № 59132), Адаптивний пристрій для видалення тромбів і чужорідних тіл з кровоносних судин та порожнистих органів (патент № 73065), Тимчасовий кава-фільтр – тромбоекстрактор (патент № 57196), Спосіб термодеструкції пухлини розвилки дольових протоків печінки (патент № 52304), Спосіб лікування облітеруючого атеросклерозу (патент № 35428). 

 


Національний інститут хірургії і трансплантології ім. О.О. Шалімова НАМН України

 

Інститут був заснований у 1972 році. як Київський НДІ клінічної та експериментальної хірургії МОЗ України.

 

У 1993 році інститут був включений до складу Академії медичних наук України (АМНУ).

 

В 2000 році, рішенням Президиума АМНУ був реорганізований у Інститут хірургії і трансплантології.

 

У грудні 2006 року, постановою Кабінету Міністрів України, інституту було присвоєно ім’я О.О. Шалімова, а в липні 2007 року - указом Президента України надано статус “національного”.

 

Щорічно у клініці інституту проводиться понад 7 тисяч складних реконструктивних та високотехнологічних хірургічних втручань, результати яких відповідають рівню кращих медичних центрів світу, в поліклініці надається консультативно-діагностична допомога майже 25 тисячам громадян України. Крім того, спеціалістами інституту здійснюється близько 300 оперативних втручань в інших лікувальних установах України та на виїзді - за завданням відділу екстреної консультативної допомоги МОЗ України.

 

Понад 650 наукових винаходів інституту захищені патентами та впроваджені у практику. Технологія електрозварювання живих м’яких тканин, розроблена разом з науковцями Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України, не має аналогів у світі. Результати наукових досліджень послужили матеріалами для захисту 208 кандидатських та докторських дисертацій, понад 6 тисяч наукових статей, 104 монографій.

 

Офіційний сайт: https://www.surgery.org.ua/

 


Медичні аспекти проведення досліджень

Лікування проводится наступним чином: хворим вводять 2,5 г фосфогліву, який чергують з введенням 2,0 мл 12,5 %-ного розчину циклоферону (дози препаратів є разові терапевтичні) методом спрямованого транспорту. Для цього здійснюють внутрішньовенне струйне повільне введення зазначених препаратів в суспензії еритроцитів хворого протягом 10 днів шляхом чергування через добу: 1-й день - циклоферон, 2-й день - фосфоглів, 3-й день - циклоферон і т.д., загалом по п'ять ін'єкцій кожного з препаратів.

 

Препарати для введення готують по наступній методиці: у шприц об'ємом 20 мл з 2500 ОД (0,5 мл) гепарину та 1 мл АТФ набирають з вени пацієнта 18-20 мл крові. Клітинну суспензію еритроцитів отримують шляхом центрифугування крові в стерильному флаконі при 1200-1500 об. за хв., протягом 10-15 хв. У флакон з клітинною еритроцитарною масою, отриманою після центрифугування, вводять один із препаратів (циклоферон або фосфоглів) у разовій терапевтичній дозі. Періодично струшуючи, створюють однорідну гомогенну масу суспензії еритроцитів крові хворого з препаратом, яку потім витримують при кімнатній температурі протягом 30 хвилин. Насичену препаратом клітинну суспензію вводять пацієнту внутрішньовенно.

 

Приклад 1. Пацієнт Б., 45 р. Медична карта амбулаторного хворого № 56/2010. Діагноз: Хронічний вірусний гепатит С, фаза помірної активності з реплікацією вірусу. Хворіє більше року. Звернувся зі скаргами на втому, зниження апетиту та іноді нудоту. Об'єктивно збільшення розмірів печінки та селезінки. За лабораторними даними: активність аланінамінотрансферази (АлАТ) - 1,0 ммоль/гл, аспартатамінотрансферази (АсАТ) - 0,9 ммоль/гл, загальний білірубін - 10,2 мкмоль/л, прямий білірубін - 3,55 мкмоль/л, полімеразна 6 ланцюгова реакція (ПЛР) HCV якісна - позитивна, ПЛР HCV кількісна - 1,6×10 копій/мл. Хворий отримав протягом 10 днів щоденне внутрішньовенне введення 2,0 мл 12,5 %-ного розчину циклоферону та 2,5 г фосфогліву методом спрямованого транспорту в аутологічній клітинній суспензії еритроцитів шляхом чергування препаратів через добу (1-й день - циклоферон, 2-й день - фосфоглів, 3-й день - циклоферон і т.д.). Внаслідок проведеного противірусного лікування самопочуття та загальний стан хворого покращилися. Через 3 місяці від початку лікування розміри печінки та селезінки зменшились донорми. Активність амінотрансфераз та кількість білірубіну досягла норми. За даними ПЛР HCV вірус гепатиту не виявлявся. Через 6 та 12 місяців від початку лікування клініко-лабораторні показники суттєво не змінювались. ПЛР HCV якісна залишилась негативною, що свідчить про одужання хворого.

 

Приклад 2. Пацієнт В., 32 p. Медична карта амбулаторного хворого № 12/2011. Діагноз: Хронічний вірусний гепатит С, фаза помірної активності з реплікацією вірусу. Хворіє два роки. Звернувся зі скаргами на втому, зниження працездатності, поганий апетит, підвищену дратівливість. При клінічному обстеженні виявлено збільшення розмірів печінки та селезінки. Активність АлАТ - 1,25 ммоль/гл, АсАТ - 0,7 ммоль/гл, загальний білірубін 9,8 мкмоль/л, прямий 6 білірубін - 3,08 мкмоль/л, ПЛР HCV якісна - позитивна, ПЛР HCV кількісна - 9,3×10 копій/мл. 1 UA 83468 U 5 10 15 Хворий отримав протягом 10 днів щоденне внутрішньовенне введення 2,0 мл 12,5 %-ного розчину циклоферону та 2,5 г фосфогліву методом спрямованого транспорту в аутологічній клітинній суспензії еритроцитів шляхом чергування через добу (1-й день - циклоферон, 2-й день - фосфоглів, 3-й день - циклоферон і т.д.). Під впливом запропонованого курсу противірусного лікування самопочуття та загальний стан хворого значмо покращилися. Через 3 місяця від початку лікування розмір печінки зменшився, а селезінки - досягнув норми. Біохімічні показники, а саме, активність АлАТ становила 0,7 ммоль/гл, АсАТ - 0,4 ммоль/гл, загальний білірубін - 7,9 6 мкмоль/л, прямий білірубін -2,6 мкмоль/л, ПЛР HCV якісна - 1,2×10 , що свідчить про значне зменшення реплікації вірусу. Через 6 та 12 місяців від початку лікування клініко-лабораторні показники суттєво не змінювались, що свідчить про стійку клініко-лабораторну ремісію. За запропонованим способом проліковано 12 хворих з хронічним вірусним гепатитом С Клініко-лабораторна ремісія становила 12 місяців. 

 


Документи

 


Звітність

Станом на 19.10.2021:

 

зібрано:

менше 10 000 грн.

 

витрачено: 0грн.

 

Відкриту виписку по надхожденням, витратам та залишку на рахунку можно переглянути, ввівши код ЄДРПОУ (44191130) або номер рахунку (UA893052990000026008041606383) за наступним посиланням: відкрита виписка